ISO 9001-2008 standartlarında veri kurtarma
0212 216 00 11

© Copyright Mavi Bilgisayar Ltd.Şti / Web Design by Hakan Doğan

Dereboyu Cad. No:19/b

Mecidiyeköy / İSTANBUL


0212 216 00 11

Mavi Bilgi İşlem

Laptop Disklerden Data Kurtarma


Yaşadığımız yüzyılda bilginin değeri gün geçtikçe önemli bir şekilde artmaktadır. Bir bit bilginin değeri bazı durumlarda düşünce sınırlarını bile aşıyor. Bilgi kayıpları çok önem arzetmekte, ve bunun sonucunda inanılmaz ekonomik kayıplara yol açmaktadır.

Data kurtarma, kendi çapında çok meşakketli ve pahalı iştir, özel teknoloji ve data kurtarma konusunda büyük bilgisi olan uzmanları gerektirir. Çok sık sık rastladığımız gibi, şirketler, kişiler bilgilerini kaybettikleri zaman bilgisayar tamiratı yapan kişi ve kuruluşlarına başvururlar. Fakat bu tamir servisleri kaliteli bir şekilde bilgilerinizi kurtarmasını ve en önemlisi bilgilerinizin güvenliği ve gizliliğini sağlayamazlar.

Mavi Bilgisayar yukarıda arzettiğimiz şartların farkında olup, 2000 senesinden beri data kurtarma konusunda hizmet vermektedir ve bu konuda Türkiyede lider şirketlerinden biridir. Uzman kadromuz sayesinde en kaliteli ve en kısa sürede bilgilerinize tekrar kavuşmanız ve memnuniyetiniz için, ve bilgilerinizin güvenliği için çalışmaktayız. Bugüne kadar dünya ve ülkemiz çapında ünlü firmalarla çalıştık ve çalıştığımız müşterilerimiz veri kurtarma konusunda memnuniyetlerini hem yazılı, hem de sözlü olarak tarafımıza ilettiler. Bunları bizim referanslarımız sayfasında bulabilirsiniz.


Firmamız veriyi kaybetme şekli nasıl olursa olsun:

Veriyi silme

- Diski formatlama

- Disk bozulması

- Kart yanması

Ve akla gelebilecek her türlü kaza sonucu oluşan disklerden bilgileri 100%'a yakın bir başarı ile kurtarmaktadır.

Önemli: Disk bozulduğu, data kaybı yaşandığı zaman kişiler disk içini açmaya ya da otomatik veri kurtarma programları kullanmaya çalışmaktadır. Bu çok yanlış bir hareket olup, sonucunda geri dönülemez hasarlara yol açmaktadır. Veri kaybı yaşandığı zaman, ilk önce işin uzmanından bu konuda yardım almanızı tavsiye ederiz.


Mavi Bilgisayar Password lu hard disklerde diskin şahıs yada kuruma aitlik şartı arar, bu konuda şahıs ve kurumdan sözlü yada yazılı ispat talep eder. Aksi durumda bahsi geçen hard disklerden data kurtarma işlemi yapmaz.


Share on Facebook
Share on Twitter
Share via e-mail
Share on Delicious
Share on Digg
Share on Google Bookmarks
Share on LiveJournal
Share on Newsvine
Share on Reddit
Share on Stumble Upon

Sosyal Paylaşım :