ISO 9001-2008 standartlarında veri kurtarma
0212 216 00 11

© Copyright Mavi Bilgisayar Ltd.Şti / Web Design by Hakan Doğan

Dereboyu Cad. No:19/b

Mecidiyeköy / İSTANBUL


0212 216 00 11

Mavi Bilgi İşlem

Bozuk veya hasarlı USB flash belleklerinizden veri kurtarma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.


USB Flash sürücüler ucuz, hızlı taşınabilir veri depolama araçları olduğu için, öğrenciler, bireysel ve iş adamları tarafından günlük hayatta kullanılmaktadır. Harika icatlar olmalarına rağmen tasarımlarının eksikliğinden ve düşük kaliteli malzeme kullanımından dolayı yüksek hata oranına sahiptirler.


Biz, hasarlı veya bir donanım problemi nedeniyle zarar görmüş USB belleklerden veri kurtarma işlemlerinde Türkiye de en iyi performansa sahip şirketlerden biriyiz. Birçok marka ve model USB belleklerden yüksek başarı oranıyla veri kurtarma işlemleri gerçekleştiriyoruz.


Aynı zamanda silinmiş dosyaları, silinmiş flash disklerdeki dosyaları ve hatalı olmayan ancak erişilemez olarak görünen veya sistem problemleri nedeniyle ulaşılamayan verileri de kurtarabiliyoruz.


Önemli : Eğer USB belleğinizde herhangi bir problem varsa, kullanmayı bırakın. USB belleğinizi tekrar kullanmadan bizimle iletişime geçmeniz verilerinizi kurtarma şansınızı arttıracaktır.Share on Facebook
Share on Twitter
Share via e-mail
Share on Delicious
Share on Digg
Share on Google Bookmarks
Share on LiveJournal
Share on Newsvine
Share on Reddit
Share on Stumble Upon

Sosyal Paylaşım :

USB belleğinizde yazılım veya donanım problemi varsa, Ücretsiz Değerlendirme ile 24 saat içerisinde bunu belirliyoruz. Eğer herhangi bir veriyi kurtaramazsak sizden ücret almıyoruz. Eğer sadece bazı verilerinize ulaşa bildiysek , bu verileri kontrol etmenizi sağlıyoruz. Sonuçtan mutlu olursanız bize ödeme yapıyorsunuz.


Donanım hatası olan bir USB bellek için, yoğun emek harcayarak saatlerce çalışmak gereklidir. Bu servisi sadece çok önemli bilgiler söz konusuysa tavsiye ediyoruz. Bu işlemde USB belleğin kasası çıkarıldıktan sonra, hafıza çipleri elektronik kart üzerinden ayrılır ve üzerindeki ham veri bir başka dosyaya kopyalanır.

Hafıza çiplerindeki ham veri kopyalandıktan sonra, üzerindeki bilgiler belirli bir model USB belleğe aktarılır. Bu işlem cihaz üzerindeki garanti koşullarını sona erdirecektir. Bu işlem sadece belirli bir model için geçerli değildir. Herhangi bir marka, model veya bellek boyutu farkı olmadan tüm cihazlarla çalışabilmekteyiz. Bazı durumlarda gerçekten elektronik devreyi onardıktan sonra aşağıda tahmini olarak verilen sürelerden daha çabuk olarak verilerinizi kurtarmaktayız.


USB Flash Disk-Hafıza Kartı Veri Kurtarma