ISO 9001-2008 standartlarında veri kurtarma
0212 216 00 11

© Copyright Mavi Bilgisayar Ltd.Şti / Web Design by Hakan Doğan

Dereboyu Cad. No:19/b

Mecidiyeköy / İSTANBUL


0212 216 00 11

Mavi Bilgi İşlem

Hard Disk Veri Kurtarma Servisi


Tüm dünyada kabul görmüş Profesyonel cihaz ve yazılımlar ile Veri Kurtarma Hizmetlerini Türkiye de sağlamaktayız.


Önemli verilerinizin bulunduğu Hard Diskiniz de bir sorun oluştuğunda ve verilerinize ulaşamadığınız da bu durum çok can sıkıcı bir hal alabilir.Mavi Bilgi İşlem bu durumlarda profesyonel laboratuvar imkanları ile önemli verilerinizin size geri kazandırılması için gerekli hizmeti vermektedir.

Share on Facebook
Share on Twitter
Share via e-mail
Share on Delicious
Share on Digg
Share on Google Bookmarks
Share on LiveJournal
Share on Newsvine
Share on Reddit
Share on Stumble Upon

Sosyal Paylaşım :

Problemli veya arızalı diski hala kullanmaya çalışmamalı ve üzerinde denemeler yapmamalısınız.Bir çok Bilişim uzmanı ,Bilgisayar servisi ve tecrübesiz Veri kurtarma görünümlü servisler arızalı diskler üzerinde yanlış uygulamalar yaparak problemi geri dönüşü olmayan bir hale getirmektedirler.Bilgileriniz sizin için değerliyse lütfen cihazınızı uzman kişilere teslim ediniz.

Mavi Bilgi İşlem çağrı merkezimizi arıyabilir konu hakkında uzman mühendisimizden yardım alabilir ve isterseniz ücretsiz danışmanlık ve Ücretsiz analiz hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Max 2 gün süren Ücretsiz analiz hizmetimiz ile cihazınızı inceliyor ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.


Bilgisayarınızdaki, harici diskinizdeki veya sunucunuzdaki verilerinize ulaşamıyorsanız , birçok problem sınıfında Mavi Bilgi İşlem verilerinize tekrar ulaşmanız için size yardımcı olabilir.


Mavi Bilgi İşlem Veri Kurtarma Laboratuvarları


Mavi Bilgi İşlem laboratuvarları iso100 standardında tozsuz ve anti-statik materyaller ile oluşturduğumuz çalışma ortamımız dır.Laboratuvarımızda Okuyucu kafa değişimleri, Motor problemleri ve plak değişimleri gibi uzmanlık ve tecrübe gerektiren çalışmalar konusunda uzman teknik takımımız ile titizlikle yapılabilmektedir.Laboratuvarımızda aynı zamanda konusunda uzman Elektronik Mühendislerimiz ile elektronik kart onarımları ve hasarlı kontrol kart problem çözümü sağlamaktayız.

Laboratuvarımızda donanımsal imaj alma cihazları ve donanımsal firmware tabanlı onarım teknolojimiz ile profesyonel ve eksiksiz kurtarım çalışmaları yapabilmekteyiz.

Mavi Bilgi İşlem laboratuvarlarında yapılan yüksek maliyetli yatırımların amacı alacağınız veri kurtarma hizmetinin hızlı , güvenilir ve profesyonel olmasını sağlamaktır.


Genel Olarak Çözüm Sağladığımız Harddisk Sorunları ve Arızaları:


Okuyucu Kafa Arızaları

Motor Sıkışması Arızaları

Elektronik Kontrol Kartı Arızaları

Bad Sector Arızaları

Firmware Bozulma Arızaları ( ör. Bir çok Seagate 7200.11 disklerinde görülen problemler)

Hard Disk Tanınmama sorunu

Formatlanmış /Silinmiş Hardiskler